Odstraszacz kretów Molechaser myszy nornice gryzonie LS-997M

40723

Nowy

Odstraszacz kretów MOTOR MOLECHASER® LS-997M

UWOLNIJ NA ZAWSZE SWÓJ OGRÓD OD RYJĄCYCH GRYZONI !

MOTOR MOLECHASER® LS-997M to odstraszacz gryzoni zi ...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Odstraszacz kretów MOTOR MOLECHASER® LS-997M

UWOLNIJ NA ZAWSZE SWÓJ OGRÓD OD RYJĄCYCH GRYZONI !

MOTOR MOLECHASER® LS-997M to odstraszacz gryzoni ziemnych, zawierający nowatorskie rozwiązanie generowania wibracji oraz solidną, wodoodporną konstrukcję. Cechuje go bardzo łatwa i szybka instalacja, prosta wymiana baterii, a także brak konieczności konserwacji i 100% odporność na warunki atmosferyczne. Wykorzystując zasadę siły odśrodkowej do generowania wibracji idźwięku za pomocą silnika z asymetryczną masą jest to najskuteczniejszym mechanizm odstraszający, jednocześnie humanitarnym i przyjaznym dla środowiska. Zapewnia utrzymywanie ogrodu i trawników niezniszczonych przez gryzonie ziemne.

MOTOR MOLECHASER® LS-997M składa się z solidnego aluminiowego walca, pojemnika na baterie i unikalnie zaprojektowanego, specjalnego układu napędowego. Urządzenie posiada wodoszczelną pokrywę. Po zainstalowaniu baterii będziesz w stanie zobaczyć, poczuć i usłyszeć jego działanie.

Większość podziemnych gryzoni ma słaby wzrok, ale natura rozwinęła w nich bardzo silny zmysł słuchu i wrażliwość na wibracje podłoża. MOTOR MOLECHASER® LS-997M wykorzystuje ten wyostrzony zmysł, generując krótkotrwałe przenikliwe drgania na powierzchni około 1500 metrów kwadratowych w 20-sekundowych odstępach czasu.

Cechy MOTOR MOLECHASER® LS-997M:

Jest całkowicie nieszkodliwy dla owadów ziemnych i innych robaków.
Działa w układzie promieniowym o około 45 metrach w średnicy (bez obiektów podziemnych).
Należy umieścić go w ziemi w miejscu o największej ilości szkód spowodowanych przez gryzonie.
Usunąć urządzenie przed zmarznięciem podłoża lub przed zalaniem powierzchni w której pracuje (powódź).
Wymień baterię po około 4-6 miesiącach lub gdy odstraszacz nie jest już słyszalny.

MOTOR MOLECHASER® LS-997M odstrasza: krety, wiewiórki ziemne, ryjówki, norniki, myszy polne.

Urządzenie w zależności od zastosowanych baterii będzie działać przez 4 do 6 miesięcy na jednym komplecie baterii alkalicznych.
Zniszczone trawniki potrzebują do 6 tygodni, aby się odrodzić. Jeśli pozwalają na towarunki pogodowe, pozostaw odstraszacz w ziemi, aby zapobniec pownemu zasiedleniu szkodników w przyszłości.

SPECYFIKACJA:

Wymiary: 41,5 x 8cm (długość x średnica)
Masa: 400 g (bez baterii)
Zasilanie: 1,5 V (baterie 4xD LR20)
Efektywny zasięg: 1500 metrów kwadratowych bez przeszkód

Zakres skutecznego odstraszania zależy w dużej mierze od rodzaju gleby: gleba sucha, piaszczysta lub torfowa nie przenoszą dobrze fal dźwiękowych i zasięg ulegnie zmniejszeniu. W niektórych przypadkach konieczne może być użycie kilku urządzeń. Wilgotna glina najlepiej przenosi dźwięk i wibracje.
Po zainstalowaniu, MOTOR MOLECHASER® LS-997M musi być używany ciągle przez okres do 7 do 14 dni, zanim gryzonie zaczną się oddalać od tego obszaru.

ZH

15 przykładowych produktów w tej samej kategorii: