Odstraszacz 3D COMBOSONIC WAVE kuny myszy gryzonie nietoperze LS-967

40722

Nowy

ODSTRASZACZ SZKODNIKÓW 3D STEREO WAVE PESTREPELLER COMBOSONIC

Wielokierunkowe stereofoniczne fale dźwiękowe, które odbijają się od przeszkód sprawiają, że szkodnik ...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ODSTRASZACZ SZKODNIKÓW 3D STEREO WAVE PESTREPELLER COMBOSONIC

Wielokierunkowe stereofoniczne fale dźwiękowe, które odbijają się od przeszkód sprawiają, że szkodniki i owady nie mają gdzie się ukryć !

3D STEREO WAVE PESTREPELLER to wyjątkowy i innowacyjny dźwiękowy i ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów. Łączy on pionowy głośnik generujący falę pionową obrócony o 180° względem pozostałych, aby podnieść poziom ciśnienia akustycznego oraz podwójne głośniki emitujące fale dźwiękową w kącie 260°, zapewniające szeroki obszar pokrycia. Innowacyjny odstraszacz 3D STEREO WAVE PESTREPELLER umożliwia równomierne wypełnianie falami chronionego obszaru w celu uzyskania najlepszego efektu zwalczania szkodników.

3D STEREO WAVE PESTREPELLER nie ingeruje i nie zakłóca sygnałów telewizyjnych, radiowych, alarmów antywłamaniowych, czujników przeciwpożarowych i dymu, rozruszników serca, aparatów słuchowych oraz innego sprzętu elektronicznego. Urządzenie nie szkodzi też roślinom.

Dzięki wyjątkowemu głośnikowi górnemu, fale dźwiękowe mogą być generowane w pionie i swobodnie odbijane od sufitu. Dodatkowo, projekcja fal poziomych całkowicie pokrywa obszar chroniony nie pozostawiając martwego pola, dzięki czemu działa niezwykle efektywnie. Fale dźwiękowe emitowane przez 3D STEREO WAVE PESTREPELLER uderzają w nerwowy system szkodników, zmuszając je do porzucenia źródła pożywienia, wody i schronienia z chronionego obszaru.

3D STEREO WAVE PESTREPELLER wyposażony jest w przełącznik trybu pracy umieszczony w tylnej części urządzenia, dzięki czemu może pracować w kilku trybach. Poszczególne tryby pracy uruchamiają urządzenie w różnych zakresach częstotliwości. Zwiększa to wszechstronność zastosowania odstraszacza.

PRZEZNACZENIE:

Mieszania, Pokoje gościnne, Restauracje, Zakłady pracy, Sklepy, Magazyny, Garaże, Sale lekcyjne i wykładowe, Poddasza nieużytkowe i użytkowe, Pomieszczenia biurowe, Szklarnie, dowolne obiekty zamknięte, …

Urządzenie może chronić obszar 3D o objętości 545-620m³.
Skuteczność odstraszania szkodników można zauważyć w ciągu 2 - 4 tygodni od uruchomienia.

ODSTRASZANE ZWIERZĘTA:

Myszy, szczury, pająki, karaluchy, mrówki, termity, pluskwy, pchły, kleszcze, roztocza, inne owady, nietoperze, wiewiórki, szopy pracze i szkodniki domowe

SPECYFIKACJA:

⦁ Wymiary: 117 x 75 mm
⦁ Waga: 100g (odstraszacz)
⦁ Zasilanie: zasilacz sieciowy, 100 -240VAC - Wyjście: 9VDC 200mA
⦁ Zakres częstotliwości: 13 KHz - 45 KHz
⦁ Tryby działania: WYŁ / A / B / C
⦁ Efektywny zasięg: do 545 – 620m³ (odstraszacz nie zasłonięty)

ZH

15 przykładowych produktów w tej samej kategorii: