Odstraszacz kun 12V samochodowy z Błyskiem LED i wyłącz. NEPOWER

40171

Nowy

Samochodowy odstraszacz kun kotów, myszy NE-712 12K-45KHZ + LED, 12V DC

Zastosowanie:
Urządzenie służy do odstraszania kun w celu zabezpieczenia pojazd ...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Samochodowy odstraszacz kun kotów, myszy NE-712 12K-45KHZ + LED, 12V DC

Zastosowanie:
Urządzenie służy do odstraszania kun w celu zabezpieczenia pojazdu przed ryzykiem uszkodzenia instalacji w wyniku pogryzienia.

Instalacja:
Odstraszacz należy zamontować w komorze silnika, w górnej jej powierzchni, najlepiej niedaleko akumulatora, w miejscu gdzie potencjalnie może wedrzeć się kuna. W obudowie wykonane są otworzy montażowe, przeznaczone do przykręceniu odstraszacza. Podłączenie elektryczne polega podpięciu przewodu czerwonego do (+) zasilania oraz czarnego (-) do masy.

Działanie:
Odstraszacz po załączeniu przełącznikiem [0-1] rozpoczyna pracę, generując modulowany sygnał akustyczny w szerokim zakresie częstotliwości od 12kHz do 45kHz z połączonym światłem LED. Jest to pasmo wysokich częstotliwości akustycznych, od słyszalnych dla człowieka do ultradźwięków, których ucho człowieka nie jest w stanie wychwycić, ale działa odstraszająco wobec niektórych zwierząt, m.in. kun. Światło LED pełni dodatkową role odstraszającą. Po wygenerowaniu serii tonów wysokiej częstotliwości o płynnie modulowanej częstotliwości, urządzenie przechodzi na chwilę w stan czuwania, (dioda LED zostaje wyłączona) po czym ponownie generuje odstraszający sygnał (dioda LED zostaje ponownie załączona). Praca cykliczna ma na celu oszczędność energii akumulatora samochodowego.

Specyfikacja:
Zasilanie: akumulator samochodowy 12V
Pobór prądu: praca: 28mA, czuwanie: 20uA
Częstoliwość: 12-45kHz
Sygnalizacja: LED
Wymiary: 115x65x30mm
Prosty montaż

ZH

15 przykładowych produktów w tej samej kategorii: