Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Marka NE Power należy do firmy Nowy Elektronik. To istniejąca od 1992 roku firma specjalizująca się w zaopatrywaniu zarówno firm jak i odbiorców indywidualnych w różnego rodzaju elementy i podzespoły elektroniczne. Wystarczy zajrzeć do naszej oferty, aby przekonać się, że oferujemy największy na terenie Podbeskidzia wybór towarów z w/w grup towarowych i co najważniejsze towary te są dostępne bezpośrednio z magazynów naszych sklepów. Posiadamy siedem oddziałów w tym jeden magazyn główny o powierzchni 1000 m2.

Miasta w których jesteśmy:

  • Bielsku-Białej
  • Czechowicach-Dziedzicach,
  • Katowicach,
  • Tychach
  • Cieszynie
  • Żywcu

Wieloletnie doświadczenie podparte wiedzą skłoniło nas do stworzenia własnej gamy produktów. Każdy z naszych towarów przed wprowadzeniem do sprzedaży został przez nas starannie przetestowany, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować tylko te najlepsze, wysokiej jakości produkty które posiadają wszystkie certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa.

Dodatkowym atutem jest to, że nieustannie rozszerzamy wielkość i zakres naszej oferty w związku z pojawianiem się nowych technologii i produktów. Przy wprowadzaniu nowych towarów bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania i zapotrzebowania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy :
Naszym hurtowym odbiorcą proponujemy system rabatów, a także możliwość odroczonego terminu płatności przelewem.

Zamówienia realizujemy i wysyłamy każdego dnia od poniedziałku do piątku z magazynu głównego mieszczącego się w Bielsko-Biała

ul. Wajdeloty 2

Zasady płatności za towar i wysokości rabatów są ustalane indywidualnie dla każdej z firm z nami współpracujących.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem hurtowym naszych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym handlowcem celem

rejestracji w naszym sklepie hurtowym.

Zakupy hurtowe można dokonywać  przez:

-sklep internetowy www.nepower.pl

-E-mailem hurt@nowyelektronik.com.pl

Obsługa klientów hurtowych :

tel. kom 537-576-532

UWAGA: Strona www.nepower.pl jest przeznaczona tylko dla zakupów hurtowych dla firm, nie jest tu prowadzona sprzedaż detaliczna. 

Wszystkie towary w sklepie hurtowym NE Power można zakupić detalicznie poprzez stronę internetowąwww.nowyelektronik.pl

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Marką NEpower

Marka NEpower to wysokiej klasy sprzęt znany i ceniony przez klientów, który jest w stanie zadowolić każdego. Produkty wykonane są z dobrej jakości materiałów, w nowoczesnej stylistyce, sprawiają iż klient zapamięta tą nazwę na długo. 

Marka Nepower została stworzona, gdyż na rynku panuje duży deficyt dobrych produktów w rozsądnej cenie. Produkty oferowane przez nas posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa. Produkty składane są z wysokiej klasy komponentów, dzięki czemu udaje się uzyskać bezproblemową i wieloletnią prace urządzenia. Szeroka gama produktów sprawia, że są one używane zarówno przez detalicznych klientów, jak i na serwisach oraz w przemyśle.

Marka NEpower należy do europejskiej, renomowanej firmy Nowy Elektronik, z siedzibą w Bielsku-Białej. Początki firmy sięgają wczesnych lat 90'tych (1992). Dziś jesteśmy liderem w sprzedaży elektroniki, posiadamy zgrany i doświadczony zespół specjalistów z różnych dziedzin chętnie służacych pomocą.

Firma nasza składa się z wielu oddziałów ulokowanych w południowej Polsce, z centralnym magazynem mieszczącym ogromną ilość towaru, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagającego klienta.

Dokładne informacje o firmie:

NEpower to marka firmy:

Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga 
ul.Szkolna 5
43-512 Bestwina
NIP:652-000-32-84
REGON: 270220420